Pokémon Crystal


Ačkoliv tento jedinečný následovník Pokémon Gold a Silver podědil od svých předchůdců mnohá z jejich vzrušujících dobrodružství, najdete tu i mnoho změn, malých či velkých, které zvyšují zážitek z hraní na novou úroveň. Mezi největší změny v Pokémon Crystal patří následující. Vůbec poprvé můžete vyrazit za Pokémony buď jako chlapec, nebo děvče.
Pokud už jste zkušený hráč, budete se klepat nedočkavostí na zbrusu novou Battle Tower, vystavěnou na pobřeží poblíž Olivine City. Zde se můžete utkat se zástupy trenérů Pokémonu, každým s týmem Pokémonů na určitých úrovních. A když jich porazíte sedm za sebou, vyhrajete hodnotnou cenu.

To play this game, please, download the latest Flash player!


Get Adobe Flash player

Video návod jak nastavit, hrát, ukládat a načítat Pokémon hry:


Ovládání si nastavte dle vlastní libosti. Já si nastavuji Y pro tlačítko "a", X pro tlačítko "b". Tlačítkem "a" spouštíte rozhovory, potvrzujete, volíte pokémony apod. Tlačítkem "b" ukončujete rozhovory, odmítáte apod. Chůze je pomocí šipek. Ovládání je jednoduché, vyzkoušejte si hru a uvidíte.

Uložit pozici si můžete pomocí volby save state (F5). Pozici si uložte někam do svého počítače abyste ji mohli pomocí load state (F8) znovu nahrát.