Pokémon Emerald


Fenomén Pokémon není radno podceňovat a na důkaz toho se neohrožení bojovníci a jejich trenéři opět vrací na obrazovky. Pokémon Emerald vedle hlavní příběhové linie soustředící se na udržení rovnováhy mezi Aqua a Magma týmem nabídne i možnost zápolení s majiteli her Pokémon Ruby, Sapphire, FireRed, LeafGreen a Colosseum. Vůbec poprvé dostanou hráči možnost získat Pokémony Groudon, Kyogre a Rayquaza přímo ve hře bez nutnosti tyto unikátní charaktery vyměňovat s kamarády. Pokud vám chyběli oblíbenci jako Sudowoodo, Mereep anebo Miltank, vězte že kromě nich se setkáte s dvacítkou zcela nových doposud neviděných Pokémonů!

To play this game, please, download the latest Flash player!


Get Adobe Flash player

Video návod jak nastavit, hrát, ukládat a načítat Pokémon hry:


Ovládání si nastavte dle vlastní libosti. Já si nastavuji Y pro tlačítko "a", X pro tlačítko "b". Tlačítkem "a" spouštíte rozhovory, potvrzujete, volíte pokémony apod. Tlačítkem "b" ukončujete rozhovory, odmítáte apod. Chůze je pomocí šipek. Ovládání je jednoduché, vyzkoušejte si hru a uvidíte.

Uložit pozici si můžete pomocí volby save state (F5). Pozici si uložte někam do svého počítače abyste ji mohli pomocí load state (F8) znovu nahrát.