Pokémon Mystery Dungeon

Mohli jste je chytit, mohli jste je trénovat a mohli jste s nimi bojovat – ale nyní můžete zjistit, co skutečně znamená být Pokémonem!
Jednoho dne se hráč probudí a zjistí, že se změnil v Pokémona. Neví, jak se do země dostal ani jak se má vrátit do lidského světa. Ale možná je tu důvod pro jeho příchod. Země je zničená přírodní katastrofou, takže se rozhodne vytvořit záchranný tým spolu s dalšími Pokémony. Hráč se během mnoha rozdílných misí setká s celou řadou dalších Pokémonů, zatímco se pokouší odhalit svůj pravý záměr a osud. Strhující příběh o dobrodružství, vykoupení a ze všeho nejvíce o přátelství.
Hráči si mohou vybrat, jakým Pokémonem se stanou, a potom zvolit další Pokémony, kteří budou jeho partnery. Může se tak spřátelit s celou řadou Pokemonů, které lze později povolat do záchranného týmu. Tím, že na sebe hráč vezme podobu Pokémona, může hovořit s ostatními Pokémony – poprvé s využitím poutavé grafiky umožňující řadu Pokémonských výrazů.
Hráči sestaví záchranný tým s přáteli Pokémonů, přijímají různé mise a zkouší pomoci Pokémonům z problémů. Dostanou se do mnoha dungeonů a je na nich, jakou strategii při cestě přes jejich jednotlivá patra použijí. Rozvržení dungeonů je generováno náhodně, takže představují vždy jinou výzvu. Strategie a myšlení jsou klíčem k jejich vyčištění a k dokončení mise.
Hra tak nabízí nekončící zábavu a množství záchranných misí k vyřešení – dokonce i poté, co hlavní příběh dosáhne svého vrcholu. Hra začíná jednoduše a s hráčovým postupem se stává těžší. Tím osloví jak začátečníky, tak zkušené fanoušky Pokémonů. Poprvé také mohou být pohyby Pokémonů spojené a použité společně v jednom tahu. Tento rys nabízí hráči strategickou volbu útoku a je zcela novým konceptem ve světě Pokémonů.

To play this game, please, download the latest Flash player!


Get Adobe Flash player