Pokémon Ruby


Pokémon Ruby: Největší a nejznámějšní videoherní série světa – Pokémon – se vrací. Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire byly vytvořeny exkluzivně pro nejznámější přenosnou herní konzoli a bude zahrnovat spoustu nových prvků, mnohem více Pokémonů, které budete moci získat a nádherná grafika vám představí svět Pokémonů tak, jako nikdy předtím.
Vaše snažení stát se nejlepším trenérem Pokémonů pokračuje na Game Boy Advance Nová generace Pokémoních her je větší, lepší a mnohem chytlavější než kdy předtím! Pokémon Rubby a Pokémon Sapphire obsahují zcela novou linii příběhu, množství nových Pokémonů a stejně skvělou RPG hratelnost, která dělala předchozí hry tak zábavnými. Takže opět: “Chyťte je všechny!”.

To play this game, please, download the latest Flash player!


Get Adobe Flash player

Video návod jak nastavit, hrát, ukládat a načítat Pokémon hry:


Ovládání si nastavte dle vlastní libosti. Já si nastavuji Y pro tlačítko "a", X pro tlačítko "b". Tlačítkem "a" spouštíte rozhovory, potvrzujete, volíte pokémony apod. Tlačítkem "b" ukončujete rozhovory, odmítáte apod. Chůze je pomocí šipek. Ovládání je jednoduché, vyzkoušejte si hru a uvidíte.

Uložit pozici si můžete pomocí volby save state (F5). Pozici si uložte někam do svého počítače abyste ji mohli pomocí load state (F8) znovu nahrát.