Pokémon Yellow


Pokémon Yellow se podobá Red a Blue verzi hry, ale na začátku ti profesor Oak dá vždy jako tvého prvního Pokémona Pikachu. Tenhle konkrétní Pokémon Pikachu nesnáší pobyt v Pokéballu, a tak se budeš moci po celou dobu hry kochat pohledem na Pikachu, pochodujícího za tebou všude, kam se hneš.
Kdykoliv se můžeš na Pikachu podívat, protože jeho nálada se často mění, a ty přece chceš mít u sebe spokojeného Pokémona, ne? Prohlédni si naši Pika Page, tam se dozvíš jak udržovat Pikachu v dobrém rozmaru. Nyní se ve hře vyskytují Rakeťáci Jesse a James.
Pokémon Yellow: Special Pikachu Edition je skvělou volbou pro začínající Pokémon trenéry, jak se seznámit se světem Pokémonů, a zároveň poskytuje pokročilým trenérům novou zábavu na jejich cestě za titulem nejlepšího trenéra Pokémonů na světě…

To play this game, please, download the latest Flash player!


Get Adobe Flash player

Video návod jak nastavit, hrát, ukládat a načítat Pokémon hry:


Ovládání si nastavte dle vlastní libosti. Já si nastavuji Y pro tlačítko "a", X pro tlačítko "b". Tlačítkem "a" spouštíte rozhovory, potvrzujete, volíte pokémony apod. Tlačítkem "b" ukončujete rozhovory, odmítáte apod. Chůze je pomocí šipek. Ovládání je jednoduché, vyzkoušejte si hru a uvidíte.

Uložit pozici si můžete pomocí volby save state (F5). Pozici si uložte někam do svého počítače abyste ji mohli pomocí load state (F8) znovu nahrát.